pátek 28. února 2014

Narozeniny?

Dnes jsme se poprvé odhlásily z Amálčiny páteční lekce plavání, neboť rýma i kašel přetrvávají, nějak se jim u nás tentokrát zalíbilo. Sice má 'nemoc' lehký průběh, ale i tak jsme raději plavání odložily na jindy. Amálka je poslední dny trochu rozmrzelá, tak bychom z toho stejně moc neměly.
A protože jsme nikam ráno nemusely chvátat, uvařila jsem si dobrou a vydatnou snídani. Obilninové kaše jsou u nás na snídaňovém menu velmi často, tentokrát to byla ovesná (z čerstvě navločkovaného ovsa; viz můj příspěvek 'Vánoční dárek' :)) 
Z nádherné nové mističky mi obzvlášť chutnala... :)Přicházející jaro mě tento týden naladilo na jarní úklid doma a při tom jsem objevila hned několik kosmetických vzorků, které přidávají v ND a BR jako milé poděkování k objednávkám.


Krémy na ruce jsou luxusní a perfektní do kapsy nebo do kabelky...Amálka pěkně usnula a tak jdu plánovat dárek pro mého muže k narozeninám, bude to nějaký výlet... do přírody...  


... za aktivním i pasivním odpočinkem...

...budeme relaxovat jak ve vodě, tak i pohledem na ni...

... těšit se z krásných scenérií...
... jíst dobré a zdravé jídlo...
... možná, že potkáme i nějaká ta zvířata...
:)
... a děti...


... třeba to místo bude bez zvířat i bez dětí...
... nějaké ty dospěláky tam ale potkáme určitě!!
Tak takhle nějak by výlet pro mého muže mohl vypadat (i když on by raději někam výš... do hor...), ale na 100 % nebude. To jsem si tu totiž jen hezky připomněla naší cestu do Thajska, kde jsme se hřáli před dvěmi lety touto dobou.
:)))

Všechno uvedeno výše by ale mohlo souhlasit, jen destinace bude trošičku:) lokálnější. Tentokrát zůstaneme u nás v Čechách... a ještě k tomu přímo na Vysočině. :)
Pssst, je to přeci narozeninové překvapení! :)

Jen ještě prozradím, že se necháme hýčkat a budeme opravdu odpočívat. Inspiraci jsem čirou náhodou našla na jednom moc pěkném blogu o bydlení a o životě vůbec, tak kdo čte pravidelně Lucii Living, možná už teď ví, kam pojedeme... :)

Přeji krásný víkend
a
nechte se hýčkat
!
:)))

Veronika 


Žádné komentáře:

Okomentovat