čtvrtek 27. října 2016

Azurové pobřeží

Mám radost, že jsem se konečně na chvilinku dostala k blogu a můžu vás tu tak po dovolenkové přestávce opět pozdravit a dnes vám ukázat i první sérii obrázků z naší třítýdenní cesty - cesty k moři. Moře s mým mužem obecně milujeme. U moře už jsme byli oba mnohokrát, ale tak krásného jako je moře Středozemní právě na Azurovém pobřeží v jižní Francii snad jen párkrát. 
Dnes zatím nebudu psát o naší dovolené mnoho, ale chci nějak začít a jak jinak než tím nejkrásnějším... Zamilovala jsem se. Do nádherné země, úchvatného pobřeží, neuvěřitelně milých lidí, delikátního jídla a opojné francouzštiny. Bylo mi smutno, když jsme opouštěli sladkou Francii.

Naše 'miminko' už chodí. :) Ve třinácti měsících... Teď už úplně sama, kam potřebuje a hlavně(!) pořád leze na stůl. :o


Na pláži Amálka tančila, i procvičovala jógu... :) 

Rózinka poprvé u moře... :)

... a moc si to užívala! ;)


Doufám, že vás dnešní článek trošičku zahřál v těch chladných říjnových dnech a těším se s vámi na další vzpomínání na to naše letošní putování.
:)


Krásný delší víkend i zítřejší sváteční den přeji.Veronika


4 komentáře:

 1. Jejda, to jsou kouzelné cácorky ! A pobyt u moře se jim evidentně líbí , tak příští rok znova ! Úplně jsem cítila tu vůni moře a "slyšela" ten šum moře, přeji vám to .... Šá

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé, to je ale nádhera. Škoda, že takové teplo už v říjnu není. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
 3. Verčo, krásné fotky, hned bych se tam taky vydala :-) A holky jsou už jsou velké! To je šílené, jak ten čas utíká... vždyť tady ještě nedávno byly fotky z porodnice :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherné fotky.. je vidět, že jste si to tam užívali :)

  MŮJ BIO SVĚT

  OdpovědětVymazat